Postbus 37012
3005 LA Rotterdam
t 010 218 5000
f 010 413 8702
info@hollandshandelen.nl

Blog

apr 8

Geplaatst door: Maud Niesink
8-4-2008 10:42

Ik hoor er straks bij - de ‘bankstellen’ of de ‘burgerlijkheid’. Althans, zo noemde ik mensen zoals mijzelf twee jaar geleden nog. Ik zou nooit weggaan uit Rotterdam en ik zou al helemaal niet gaan samenwonen. Ik hoor het mezelf nog steeds zeggen.

Er is veel veranderd de afgelopen twee jaar. Ongeveer twee jaar geleden kwam ik voor het eerst binnen bij Hollands Handelen. Onzeker en met mijn diploma nog geen twee maanden op zak solliciteerde ik voor een baan waarvan ik niet wist wat het in zou houden. Maar ik wist wel dat ik werken bij een reclamebureau heel stoer vond klinken.

Wat ik nog niet wist – en nu wel - is dat werken bij een reclamebureau, of in ieder geval bij Hollands Handelen, ook erg stoer werk is. Hoewel zaken als ‘marketing’ en ‘communicatie’ soms niet tastbaar zijn, laat ons werk zeker resultaten zien. Verschillende opdrachtgevers communiceren nu met mijn teksten, ideeën en materialen. Van websites tot brochures en muismatten – mijn inzicht, kennis en creativiteit zit erin! En het feit dat zij resultaten boeken met Hollands Handelen producten, daar ben ik best trots op.

De afgelopen twee jaar heb ik veel geleerd over marketing en communicatie. En ik heb daarnaast nog iets heel belangrijks geleerd – over mezelf. Ik kan mijn eigen verwachtingen overtreffen. Een goede combinatie van ontwikkelingen op persoonlijk gebied en op zakelijk gebied bij Hollands Handelen zorgen ervoor dat ik nu vol zelfvertrouwen in het leven sta en me bezig hou met écht belangrijke zaken.

En in de afgelopen twee jaar zijn andere dingen belangrijk geworden. Zo is mijn relatie betekenisvoller geworden en nu ga ik samenwonen. Want mijn relatie is écht belangrijk en daar ga ik voor! Dat betekent in mijn geval ook dat ik Rotterdam en Hollands Handelen achter mij laat. En ik ga verder met alle contacten en kennis en ervaring die ik bij Hollands Handelen heb opgedaan.

Over twee weken is het al zover – een Haarlems Huisje, Boompje, Beestje… En een nieuwe baan bij/in Zigt. Ik kijk vooruit en ik kijk er naar uit!

Tags:

Uw naam:
Titel:
Opmerking:
Beveiligingscode
CAPTCHA Afbeelding
Voer de hierboven getoonde code in de hieronderstaande box.
Commentaar Toevoegen    Annuleren  
©2008- Hollands Handelen contact disclaimer sitemap                      Inloggen