feb
22
Geplaatst door:
Maud Niesink
22-2-2007 9:15
Zelf verwachtte ik een site met daarop één grote roddelrubriek: ‘wist je datjes’ over de buren, geheime affaires van de sterren, grote schandalen in de politiek. Maar als je een kijkje neemt op briefgeheimen.nl dan zie je het tegenovergestelde. Kleine, persoonlijke geheimpjes gebracht op een manier dat de eenvoud de kracht van de boodschap draagt. Bij het bekijken van de geheimen moet ik soms glimlachen om de onschuld, soms voel ik me betrapt omdat ik het geheim deel en soms is het geheim zo groots dat ik direct medeleven voel met diegene die het geheim heeft ingestuurd.
En waarom ik hierover schrijf op de website van Hollands Handelen? Omdat ik me realiseer, na het bekijken van deze website, hoe simpel effectieve communicatie kan zijn. Je wilt een boodschap overbrengen door middel van een regel tekst, ondersteunt met een (soms geknutselde) afbeelding, en ik reageer er direct op. Diverse gevoelens als vreugde, medeleven en soms afschuw komen in mij op en deze emoties geef ik door. Ik vertel vrienden en collega’s erover en nu vertel ik het ook aan u.
Dat is ook wat je als marketeer wilt: dat je doelgroep zelf reclame gaat maken voor jouw product. Misschien moeten we minder nadenken over teksten, vormgeving, concepten en strategieën maar maken wat er in ons opkomt. Is pure communicatie dé toekomst?
Tags: